Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamítnuto] Žádost o admina - AWP
Heart 
   Nick -  
Mr_Majkl

Server -
AWP
[font=Whitney, "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]STEAM_1:0:487027318[/font]

Zkušenosti s adminem - 

Admin na CSGO serverech/serveru jsem nikdy nebyl, ale jsem adminem na jednom discord serveru, který má nad 50 lidí.
________________________________________________________________________________
O mně -

Ahoj, jmenuji se Michael a je mi 14 let. Žiju v Plzeňském kraji a studuji ve víceletém gymnáziu. Moje koníčky jsou : hraní fotbalu, hraní her na počítači a cestovní jen po Evropě. Na AWP server chodím dost často hrát a mám tam zakoupené VIP. CSGO jsem začal hrát už od roku 2019, ale potom jsem ho nehrál tak často a teď ho hraju pravidelně.
___________________________________________________________________________________________________
Dodatek -
Toto je moje druhá žádost, první byla zamítnuta, kvůli malému věku a jak 5IQ (majitel) psal, že to mám zkusit za 2 měsíce, tak to zkouším teď. Zase mám méně požadovaný věk, než má být, ale zase to musím zkusit.

Děkuji za pozornost.

Omlouvám se, za chyby v textu, zkoušel jsem to opravit, ale nešlo mi to jinak změnit ( např. u toho steam ID atd. ).
Děkuji za pochopení.
Zdravím Majk.
žiadosť vypadá v pohode .. dá sa... Ale máš málo rokov na admina ... za mňa určite nie kvôli veku.
Ahoj, žiadosť je pekne vyplnená ale ten vek mi tam vadí... Skús to keď budeš starší 
Za mňa NIE

S pozdravom Sam1k
mr_ majkl neklam máš 12 rokov
Ahoj, žádost musím zamítnout z důvodu malého věku + jsem dostal nějaké info, že by ses na post admina ne uplně hodil.

Zamítám.

díky mistix.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)