Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Vyřešené] Ub
Zdravím proč je má žádost o unban smazána?

Někteří admini se vyjádřili a najednou smazána
,,Můžete mít buď výmluvy nebo výsledky. Nikdy ne obojí,,

Ahoj, aktuálně se to řeší.
Poprosím zda by jsi mohl žádost odeslat znova?

Děkuji mockrát, rotzZ.
No jako cele se mi to vypisovat fakt chce

Jakoby z toho co jsem viděl, tak byla vypsaná pěkně.

Přiznal jsi se že jsi měl zapnutý BHOP v ten moment takže za mně by si měl ANO a další šanci, z důvodu odstanění to bude teď těžší vyřešit. Ale hádám že ti tu šanci dáme, avšak nic neslibuji.

Aktuálně se to tedy řeší u nás, a čekáme na vyjádření člena, který tvůj post smazal. Pokud by jsis vážně dal tu práci a zpracoval novou myslím že by to prokázalo to, že ti záleží na tom hrát u nás.

Volba je tvá, určitě se to ale vyřeší.
Jako já už jí psal, avšak já jí nesmazal. Smazal jí někdo možna omylem z vašich řad, neopíšu jí tak jak byla předtím takže pokud vím nejsem nucen to psat znova. Vše jsem tam popsal. O tom co se stalo s topicem mhm hm...

Nick na serveri
redqoomeister_  nebo REDQOOpvpro.com
SID ( STEAMID)
STEAM_0:1:626402172
Odkaz na ban
Popis banu ( ako ste ban dostali )
Jak jsem zmínil ve vámi ,,asi,, omylem smazaném topicu.
Hru hraji už jen 4FUN, a den před napojením na váš server jsem měl omylem zapnutý BHOP. Hrál jsem na serveru hvh a je to mojí blbostí že jsem ho nevypnul, dvakrat jsem skočil a AC mě bannul, modifikaci jsem už smazal aby nedošlo k dalším problémum. V minulé žádosti už nevím co vše jsem psal, avšak jsem to přiznal a velmi se za to omlouvám s tím, že už se to určitě nestane. Děkuji.

Netuším, kde nastala chyba, ale pravděpodobně to někdo smazal omylem z našeho vedení. No, jak jsem již psal. Žádost zní rozumně a přiznáváš svoji chybu, takže nevidím důvod proč ti druhou šanci nedat. Avšak počkej si na vyjádření vedení serveru či dalších členů admin týmu.

S pozdravem Kubloch ♥
Kdo dělá bordel, ten se opravdu nesměje jako poslední...
Ahoj.
Hezky napsaná žádost. Za mě bych ti dal šanci.
Takže ANO.
James D.
Udělen unban. 09.10.2021

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)