Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stížnost na admina
#1
Nick admina: KublochGaming

Moje SID: STEAM_0:0:199238185

Důkaz: https://prnt.sc/1ujape3 , https://prnt.sc/1ujaqds , https://www.youtube.com/watch?v=KyGGHeNKpso

Vyjádření: hrál jsem si na vašem serveru a napsal jsem jedenkrát ez, protože byl na mě toxický hráč s jménem Bebe, který taky psal ez. Když to tyhle 2 písmena napsal instantně jsem dostal mute (přesněji gag) zjistil jsme že to je za to ez vím že je to toxické což na server nepatří ale zarazilo mě že, když jsem to napsal jedenkrát dostal jsem insta gag což hráč BeBe žádný gag nedostal, když jsem napsal panu adminovi, který mi tenhle gag dal řekl mi že to je za to ez. Zeptal jsme se proč to nedostal i BeBe, který to napsal 4 krát tak napsal z ničeho nic že mám ungag a ať to neřeším a mám se tomu vyvarovat i tak hráč BeBe napsal znova ez a nic nedostal. Zajímavé že mi ungag dál až po té co jsem napsal proč to nemá i BeBe. To video je po té co jsem dostal ungag a i tak pan BeBe nic nedostal.

Krásný zbytek dne Krteček
Odpovědět
#2
Ahoj Krtku, ez apod toxické výlevy jsi jsi napsal vícekrát než jednou i přes to, že jsem tě upozornil ať přestaneš a nepřestal jsi... Mute jsi dostal za Toxicitu a během 5 minut jsem ti ho zrušil na základě toho, že jsem neměl chuť a náladu to řešit dál. Dále BeBe dostal téže upozornění stejně jako ty takže argument, že on ho nedostal není relevantní. Tímto bych bral tuto věc jako ukončenou.

S pozdravem a přáním hezkého dne, Kubloch ♥
Kdo dělá bordel, ten se opravdu nesměje jako poslední...
Odpovědět
#3
Nic jsi mi nenapsal a napsal jsem jen ez ten den před tímhle jsem napsal jen bebemu že sám komandovat ať se někdo uklidní to bylo vše doslova jsi upozorňoval bebeho a SNastyho
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)